Tutvu virtuaal-
konverentsi esinejatega

 

PAMELA MARAN

Pamela Maran, ettevõtja, joogaõpetaja, kirjanik ja kirjastaja. Raamatute „Eesti vanaemade lood ja salatarkused“ ja „Eesti vanaisade lood ja salatarkused“ autor.

1. videos jagab Pamela praktikat, kuidas kiirelt uinuda peale edukat päeva, kui mõtted alles ketravad. Pamela jagab ka nõuandeid, mida teha siis, kui keha tahab puhata, aga on vaja hommikul üles tõusta, lisaks selle kohta, kuidas süümekatega toime tulla, kui monkey mind paneb mõtlema, et sa oled laisk ja liiga vähe teinud. Kuidas vabalt vedeleda voodis ilma süütundeta.

2. videos räägib Pamela pisut erinevatest stereotüüpidest, mis inimestel on. Sellest, millised teekonnad on erinevatel inimestel, kuidas leida see sinule mõeldud teekond. Kuidas jõuda enda jõeharule. Pamela selgitab erinevate praktikate võimalusi, juhendab, kuidas tegevuskavaga edasi minna ja kuidas läbi selle praktikaga loodud tasakaalukama meele hakkad kuulama oma sisemist kutsumust, omakutset, et hakata vaikselt kulgema sinna, kuhu sul on mõeldud konkreetselt jõuda.

MERIT RAJU

Merit Raju on elustiiliettevõtja, Joogafestivali peakorraldaja ja joogaõpetaja. Merit on mitmete raamatute („Sõltumatunaine. 5 sammu rahalise vabaduseni“, „Hingele pai“, „Kõhule pai“, „Sõnadest tähtsam“, „Vaba ja metsik“) autor ja veebiportaali Hingele Pai peatoimetaja.

1. videos räägib Merit konkreetsetest tegevustest, millest alustada, kui eesmärk on 30 päevaga jalad alla saada. “Tee nimekiri oma kuludest, mis on vaja kindlasti kuu aja pärast maksta. Ma teeks lisaks 30 päevale ka pikema aja plaani.”

2. videos räägib Merit turundamisest, erinevatest füüsilistest ja digitaalsetest toote formaatidest, töörahuldusest ja töö hinnastamisest.

TANEL PAJURI

Tanel Pajuri, motivatsiooni ja eneseabikoolitaja, Kanal 2 tõsielusaate „Suunamudijate meistriklass“ võitja ning koolituste „Võitjate hoiak“ korraldaja.

https://www.instagram.com/bestpajuri
https://tanelpajuri.com

1. videos räägib Tanel Pajuri, kuidas mitte lasta elul end vaimselt murda, kuidas hinnata oma hetkeolukorda, oma tugevusi ja nõrkusi. Kuidas tegutseda nagu proff ning häärata härjal sarvist.
“Enim edu saavutad oma töömahuga.”

2. videos räägib Tanel endasse investeerimisest, raamatutest, koroonaajastu võimalustest, trendidest, eesmärkide seadmisest ja sellest, kuidas koheselt alustada lisaraha teenimist.
“Sinu hetkeseis on sinu teadmiste ja tegevuste panus.” Lahendused annavad sissetulekuid, lahenda tuleb inimeste probleeme.

KEE ABEL

Kee Abel, ettevõtja. Tegeleb Beautiful Me rullmassaažide salongidega ja valmistab pulberküünlaid.

Kuigi 2020. aasta kevadel tabas maailma ootamatu kriis ja paljud ettevõtted pidid oma tegevuse peatama või lõpetama, hoidis Kee oma ärid avatud.

Video 1: Kõik ei pea olema OÜ-tajad, aga igaüks peaks tegelema sellega, mida ta tegelikult teha tahab. Kee soovitab teha kõigil väikeettevõtjatel plaan ka siis, kui äri õitseb. “Vaata peeglisse ja mõtle oma tulemustele – kui näed, et sa pole rahul sellega, mis sul on, siis oled ise liiga vähe teinud. Nii et sa pead ennast muutma ja enesega tõtt vaatama ning järgmine samm ongi leida endale võrkturundusettevõte, sealt saad endale kontaktid. Võrkturundusega saab kuu ajaga vajalikud kontaktid, et saada endale põhisissetulekuallikas ning olemas on ka klientuur, kellele tulevikus pakkuda oma teenust, mida sa tegelikult teha tahad. Vali toode, millesse ise usud.”

Video 2: “Kõigepealt, sa pead andma endast parima, pühendunud teenindaja teenib kindlasti rohkem kui see, kes läheb mütsiga lööma. Tee nimekiri, kellele sa pakud oma toodet, mida sa võrkturunduses müüd. Kui vaatad oma telefonikontakte ja mõtled, kellega ühendust võtta, siis ära mõtle nii, et „oi, temale ma ei julge pakkuda, sest tema on ettevõtja ja nagunii hõivatud … Tea, et edukas inimene pakub toodet edasi edukale inimesele. Esimene kohtumine on kõige raskem, oluline on sinu enda sära.”